Luottamusmiehet

Kemin Kaupunki KVTES 

Sosiaali- ja

työllisyyspalvelut

Orvokki Kuronen

p. 044 5424733

orvokki.kuronen@kemi.fi

 

 

 

 

 

Kemin

Uimahalli

Antti Jänesaro

p. 040 632 4317

antti.janesaro@kemi.fi

 

Varaluottamusmies

 

 

 

Laitoshuoltajat

(tilapalvelu)

Marja Ravander

p. 040 654 6054

marja.ravander@kemi.fi

 

 

 

 

 

Sauvosaaren

sairaala

Kaino Brjörkman

p. 040 715 0557

kaino.bjorkman@gmail.com

 

Varaluottamusmies

Eija Liukkonen

040 7231931

 

Palvelutalot

Purola, Iltarusko,

Nestori

Apila ja yksityiset 

palvelutalot

Piia Ollila

p. 040 5193464

piia.ollila@hotmail.com

 

 

 

Palvelukodit

Oklaholman, Meripuiston,

keskustan, 

Syväkankankaan, ja

kivikankaan,

Sekä Leipätehdas ja kotihoito

Maria Tikkanen

p.

maria.tikkanen@kemi.fi

 

 

Kemin Seurakunta

Tarja Nurminen

  

Kemin kaupunki TTES ja TS

  

Konekeskus

Janne Rytkönen

p. 040 629 9292

janne.rytkonen@kemi.fi

 

Varaluottamusmies

Olavi Myllykangas

p. 0400 540 663

olavi.myllykangas@kemi.fi

Maanmittaus

Janne Rytkönen

p. 040 629 9292

janne.rytkonen@kemi.fi

 

 

 

 

 

Liikenneväylät

Janne Rytkönen

p. 040 629 9292

janne.rytkonen@kemi.fi

 

 

 

 

 

Satama

kunnossapito

Janne Rytkönen

p. 040 629 9292

janne.rytkonen@kemi.fi

 

 

 

 

Tilapalvelu

Tero Nurmi

p. 0400 337 475

tero.nurmi@kemi.fi

 

Varaluottamusmies

Jouko Leppänen

p. 040 6793 666

 

Puisto-osasto

Risto Partala

p. 040 5967 634

risto.partala@hotmail.com

 

 

 

 

 

Liikuntapalvelut

Pentti Laine

p. 040 835 7864

pentti.laine@kemi.fi

  
   

Länsi-Pohjan sosiaali- ja 

terveyspalveluiden ja

sairaanhoitopiirin 

kuntayhtymä

Meri-lapin Kuntayhtymä

 

 

Tenergia

 

 

Tekninen osasto

Hannu Joensuu

p. 040 842 4092

hannu.joensuu@lpshp.fi