Jäsenhankinta kannattaa aina

1.11.2021

Jäsen, hanki jäsen!

Suosittele ammattiliittosi JHL:n jäsenyyttä ja ansaitse satojen eurojen arvosta JHL-bonuspisteitä.  Mitä enemmän meitä on, sitä vahvempi on ammattiliitto JHL työpaikoilla.

Meri-Lapin JHL ry 052 liittyy mukaan suureen jäsenhankinta kampanjaan marraskuussa 2021. Ota kaveri mukaan ammattiliittoomme. JHL:n huikeiden palkintojen lisäksi palkitsemme yhdistyksemme omalla yllätyspalkinnolla kaikki uudet jäsenet ja jäsenyyttä suositelleen jäsenen. Kampanja on voimassa 16.11.2021 asti. Yhdistyksemme palkintoja on jaossa, myös kampanja-ajan jälkeen. Lisäksi kotisivuillamme näet muut jäsenedut, jotka ovat kaikille jäsenillemme jaossa.

Lisä bonuksena meidän kaikkien jäsenmaksu pienenee 0,38% ja on vuoden 2022 alusta 1%.

Tulevaisuutemme kunta-ala on suuren murroksen edessä. Ammattiliitto turvaa ja tuo julkisuudessa esille työntekijöiden aseman muutoksessa. Yhdessä voimme tukea ammattiliittoamme tässä tehtävässä.

TERVETULOA MUKAAN 

Liity tästä


Lisätietoa jäseneduista